Museum Asten

Nationaal Klok & Peel Museum Asten

asten, Noord-Brabant  -  Het Nationaal Klok & Peel Museum Asten bestaat uit twee prachtige collecties. Heel veel klokken uit alle werelddelen en alles over het gebied De Peel.

elke dag geopend

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij EetcafĂ© Jan van Hoek.

elke dag geopend

Jan Paagman Sterrenwacht

asten, Noord-Brabant  -  Bekijk de planeten, nevels en andere interessante objecten in het oneindige universum tijdens een bezoek aan de Jan Paagman Sterrenwacht. Bij ieder volgend bezoek zijn weer nieuwe dingen te zien!

soms geopend op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Pontjesdagen Heusden

tijdelijke activiteit Heusden, Noord-Brabant - Vesting Heusden - 5 september 2020 - aanvangstijd 09:00u - Ontdek de vesting Heusden op 5 en 6 september 2020 tijdens de Pontjesdagen. Op de fiets of te voet kun je zigzaggend door het gebied van Woudrichem tot Wijchen, met vele activiteiten op diverse locaties.

Win 2 vrijkaartjes voor het Nederlands Bakkerijmuseum

prijsvraag Het Nederlands Bakkerijmuseum in Hattem is uitgebreid met hun vijfde historische pand! Eigenlijk is dit museum een mini openluchtmuseum met in elk pandje een ander aspect van het ouderwetse bakkersvak, zoals het vroeger allemaal gebeurde. Ruik de geur van vers gebakken brood en banket als je door...

UITagenda Asten musea