Asten

Dagje Asten - wat te doen?

Uitstapjes in Asten (7)

Jan Paagman Sterrenwacht

asten, Noord-Brabant  -  Bekijk de planeten, nevels en andere interessante objecten in het oneindige universum tijdens een bezoek aan de Jan Paagman Sterrenwacht. Bij ieder volgend bezoek zijn weer nieuwe dingen te zien!

soms geopend op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij Eetcafé Jan van Hoek.

elke dag geopend

Kasteelruïne Asten

heusden, Noord-Brabant  -  Herleef de geschiedenis tijdens een bezoek aan de ruïne van het meer dan 600 jaar oude kasteel van Asten! Het erfgoed is naast een bezoek waard ook een prachtige locatie voor fotoreportages.

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 - 36 84 08

Ristorante Innesto

asten, Noord-Brabant  -  Laat je culinair verwennen door de Italiaanse keuken van ristorante Innesto. Dit is geen pizzeria, maar een echt specialiteitenrestaurant met viergangendiners op z'n Italiaans: antipaste, primi, secondi en dolci.

open op zondag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Nationaal Klok & Peel Museum Asten

asten, Noord-Brabant  -  Het Nationaal Klok & Peel Museum Asten bestaat uit twee prachtige collecties. Heel veel klokken uit alle werelddelen en alles over het gebied De Peel.

elke dag geopend

Actief groepsuitje met Peelexpress

asten, Noord-Brabant  -  Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 - 69 32 22

Camping de Peel

asten, Noord-Brabant  -  Camping De Peel is een gezellige en kleinschalige camping, midden in de natuur van het Brabantse Asten. Mooie beschutte plekken en prima voorzieningen!

geopend, elke dag geopend

Oude Ambachten & Speelgoed Museum

prijsvraag In het Oude Ambachten & Speelgoed Museum stap je echt even terug in de tijd. Neem een kijkje bij de ouderwetse drogisterij, smidse, slager of andere winkeltjes van vroeger. Op maar liefst 160 plekken in het museum komt het verleden tot leven, inclusief allerlei oude ambachten die live worden...