Asten

Dagje Asten - wat te doen?

Uitstapjes in Asten (7)

Kasteelruïne Asten

heusden, Noord-Brabant  -  Herleef de geschiedenis tijdens een bezoek aan de ruïne van het meer dan 600 jaar oude kasteel van Asten! Het erfgoed is naast een bezoek waard ook een prachtige locatie voor fotoreportages.

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 - 36 84 08

Jan Paagman Sterrenwacht

asten, Noord-Brabant  -  Bekijk de planeten, nevels en andere interessante objecten in het oneindige universum tijdens een bezoek aan de Jan Paagman Sterrenwacht. Bij ieder volgend bezoek zijn weer nieuwe dingen te zien!

soms geopend op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Nationaal Klok & Peel Museum Asten

asten, Noord-Brabant  -  Het Nationaal Klok & Peel Museum Asten bestaat uit twee prachtige collecties. Heel veel klokken uit alle werelddelen en alles over het gebied De Peel.

elke dag geopend

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij Eetcafé Jan van Hoek.

elke dag geopend

Bezoek Doloris, het grootste kunstdoolhof ter wereld!

Actief groepsuitje met Peelexpress

asten, Noord-Brabant  -  Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 - 69 32 22

Ristorante Innesto

asten, Noord-Brabant  -  Laat je culinair verwennen door de Italiaanse keuken van ristorante Innesto. Dit is geen pizzeria, maar een echt specialiteitenrestaurant met viergangendiners op z'n Italiaans: antipaste, primi, secondi en dolci.

open op zondag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Camping de Peel

asten, Noord-Brabant  -  Camping De Peel is een gezellige en kleinschalige camping, midden in de natuur van het Brabantse Asten. Mooie beschutte plekken en prima voorzieningen!

geopend, elke dag geopend

Win 2 kaartjes voor Kasteel de Haar

prijsvraag Waan jezelf even in een andere wereld bij het grootste en meest luxueuze kasteel van Nederland! Het middeleeuwse Kasteel de Haar kenmerkt zich door de pracht en praal, rijke en extravagante geschiedenis en de vele bijzondere verhalen die achter de kasteelmuren schuilgaan. Achter elke deur, elk...