
Slag om Doornenburg
Doornenburg, Gelderland (13.19km)Ridders, boogschutters en ambachtslieden nemen je mee terug naar een tijd van spannende gevechten, toernooien en oude ambachten.

Doornenburg, Gelderland (13.19km)Ridders, boogschutters en ambachtslieden nemen je mee terug naar een tijd van spannende gevechten, toernooien en oude ambachten.

Velp, Gelderland, Zippora Meijer Art &Amp; Design (17.85km)Een schilderworkshop door een ervaren kunstenaar, in haar eigen Galerie. Modern en Neo-expressionistische stroming in haar kunstwerken.

Beek, GelderlandBeklim uitkijktoren Hulzenberg in Beek, gemeente Montferland, en ontdek de oeroude stuwwal onder de toren en de mooiste vergezichten in Beek.

Beek, LimburgMet zijn fraaie standplaats en okergele kast is de Sint Hubertusmolen in het Limburgse Beek een echte blikvanger in het landschap.

Geverik, LimburgÉén voor één kwamen de warme Limburgse vlaaien hier uit de oven. Ontmoet de plaatselijke bevolking tijdens een verblijf in De Geverikerhof.

prijsvraag De speeltuin van De Spelerij heeft wel heel bijzondere speeltoestellen. Foto: De Spelerij