
Hobby kunstmarkt in de tuin
Best, Noord-Brabant, Best (10.53km)Ook dit jaar op 7 juni weer een gezellige hobby kunstmarkt in de tuin van Jose en Henk van Hout in Best Uiteraard hopen we op een zonnige dag.

Best, Noord-Brabant, Best (10.53km)Ook dit jaar op 7 juni weer een gezellige hobby kunstmarkt in de tuin van Jose en Henk van Hout in Best Uiteraard hopen we op een zonnige dag.

Den Bosch, Noord-Brabant (9.49km)Laat je meeslepen in de waanzinnige musical over de legendarische band Queen. We Will Rock You vertelt je het verhaal over een van de grootste rockbands ter wereld, waarbij alle hits voorkomen.

Den Bosch, Noord-Brabant (9.6km)50 jaar verBEELDing benadrukt een grote sociale betrokkenheid en fascinatie voor de emoties die het leven van een mens kleuren. Bij beeldend kunstenaar Renée van Leusden staat de mens centraal; vaak vrouwelijk, soms kwetsbaar, altijd krachtig.

Den Bosch, Noord-Brabant, Sint-Janskathedraal (9.56km)In deze gratis toegankelijke tentoonstelling in de Sint-Janskathedraal worden schilderijen van de Sint-Jan gepresenteerd, omringd door schetsen die het leven rond de Bossche kathedraal verbeelden.

Boxtel, Noord-BrabantBeleef een heerlijk dagje weg op het Brabantse platteland, midden tussen de koeien. Boerengolfen, barbecueën of trekker rijden: veel plezier!

Boxtel, Noord-BrabantWandel van station Boxtel naar station Best door bossen en landgoederen. Wie weet spot je wel een edelhert in natuurgebied De Scheeken!

Boxtel, Noord-BrabantPodium Boxtel is een klein en knus theater, met een divers programma.

Liempde, Noord-BrabantMet een huifkar mee of lekker spelen? Het kan bij de Manege De Rekkendonken!

Liempde, Noord-BrabantLandgoed Velder ligt prachtig in de bossen, maar ook centraal langs de A2 en de spoorlijn Boxtel-Eindhoven. Het landgoed leent zich uitstekend voor evenementen.

Boxtel, Noord-BrabantOntdek het afwisselende landschap van de Kampina en beklim de ronde stalen ros vernoemd naar de boswachter Frans Kapteijns!

Boxtel, Noord-BrabantOertijdmuseum Boxtel brengt de geschiedenis van Nederlandse aarde in beeld. Het museum heeft 1000 vierkante meter aan expositieruimtes. Er ligt onder andere een skelet van één van de oudste mensen ooit gevonden: Lucy.

Boxtel, Noord-BrabantWassen en strijken lijkt zo gewoon, maar wie iets beter kijkt, ziet een hele boeiende geschiedenis. In het Museum Vekemans duikt de bezoeker in deze geschiedenis!