
Ontdek waarom de werken van Jopie Huisman zo geliefd zijn
Workum, Friesland (13.59km)In het Jopie Huisman Museum is het werk verzameld van de gelijknamige kunstenaar. Zijn schilderijen vertellen het verhaal achter de mens.
bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Camping RijsterbosCamping Rijsterbos

Workum, Friesland (13.59km)In het Jopie Huisman Museum is het werk verzameld van de gelijknamige kunstenaar. Zijn schilderijen vertellen het verhaal achter de mens.

Hindeloopen, Friesland (11.23km)Ga terug naar de tijd dat het idyllische Hindeloopen nog een Zuiderzeestadje was. Alles over Hindelooper klederdracht, het Hindelooper schilderwerk en visserij is hier te zien.

Rutten, Flevoland (13.38km)Ontdek de schoonheid van de natuur bij de showtuinen van Kwekerij Joosten. Hier zijn honderden soorten irissen en hemerocallissen te bewonderen, elke maand zien ze er weer anders uit.

Koudum, Friesland (6.85km)Golf een kaksport voor rijkelui? Bij Pitch & Putt in Koudum niet! Combineer dit leuke spel met een ander uitstapje in Zuidwest-Friesland!


Hindeloopen, Friesland (11.02km)In een karakteristiek pand in het pittoreske Hindeloopen is het Eerste Friese Schaatsmuseum gevestigd. Bekijk hier zelf de grootste schaatscollectie ter wereld.

Hindeloopen, Friesland (10.05km)Een dagje als beginner of als ervaren waterrat het water op! Leer kitesurfen bij KBC Hindeloopen bij het IJsselmeer en plak er meteen een nachtje weg aan vast.

Workum, Friesland (12.96km)Wat doe jij deze zomer? Kom naar Friesland en leer kitesurfen. Op je eigen tempo leer je hoe je de golven bedwingt en geniet je van de uitdaging die het kitesurfen biedt.

Tjerkwerd, Friesland (13.46km)Kunstenares Ada Stel stelt in haar eigen galerie kunst van zichzelf en van anderen tentoon: keramiek, polyester, glas, brons en schilderijen. Neem een kijkje in de veelzijdige collectie.

Heeg, Friesland (14.74km)Zoek de uitdaging met collega's of vrienden op het Friese water. Strijd met een zeilboot of ga sloepvaren! Of blijf aan wal voor spannende outdoor activiteiten. Ottenhome Heeg neemt je op sleeptouw!

Heeg, Friesland (14.39km)Sportief of niet, varen op de Friese meren is altijd een geschikt dagje uit. Nog leuker wordt het op een echt skûtsje, die vast bekend zijn door het jaarlijkse skûtsjesilen. Voor sportliefhebbers, een bedrijfsuitje of een familiedag.

Nijemirdum, Friesland (4.87km)Met zijn glooiende paden, rijke vogelwereld en mysterieuze bewoners zoals de das is het Lycklamabos een bijzonder wandelgebied.

Oudemirdum, Friesland (2.74km)Mar en Klif verhaalt over het mooie Nationaal Landschap Zuidwest Friesland, over het ontstaan van de bossen en de geschiedenis van het veen. Bekijk de tentoonstelling, loop met de kinderen het dassenpad of neem een wandelroute mee om het gebied te...

Harich, Friesland (6.54km)Ga terug in de tijd met een nostalgische solex of een prachtige DAF 33. Solex Verhuur Friesland heeft de leukste ideeën voor een dagje toeren, compleet met lange solexjas of zo'n grappig automaatje!

Stavoren, Friesland (9.27km)Zeil een dagje mee op een echt Fries skûtsje. Steek je handen uit de mouwen en sta zelf aan het roer van dit prachtige zeilschip.

Heeg, Friesland (14.44km)Kom in Friese sferen bij Skûtsjeverhuur Haghe! Speel boerengolf, ga fierljeppen of waag je op een zeilboot om te skûtsje zeilen.

Rijs, Friesland (0.51km)Trek de natuur in, wissel bos af met water en ontdek Gaasterland op een actieve en ontspannen manier. Ga packraften met Woodssteps!

Heeg, Friesland (14.39km)Actie en avontuur: dat is zeilen in een skûtsje. Zelf aan de fok of het roer in handen? Of beman het grootzeil! Je mag alles zelf doen tijdens een dagje zeilen. Natuurlijk kun je ook ontspannen genieten.

It Heidenskip, Friesland (9.81km)Altijd al eens willen weten hoe kaas gemaakt wordt? Breng een bezoekje aan Biologische Kaasmakerij De Nylander in het Friese Workum en boek een interessante rondleiding.

Lemmer, Friesland (12.29km)Het grootste nog werkende stoomgemaal ter wereld staat in Lemmer. Het Ir. D.F. Woudagemaal is in 1920 gebouwd en is nog altijd te bezoeken.

Espel, Flevoland (17.16km)Wandel tussen ruim vierhonderd soorten Helleborussen, stokrozen en narcissen met hun schitterende kleurenpracht in de Stekkentuin is Espel.

Oudemirdum, Friesland (4.41km)Vermaak je de hele dag in Sybrandy's Speel- en Natuurpark. Er zijn meer dan veertig leuke attracties in dit ruime, overzichtelijke en vooral groene park. Met ook voor de kleintjes genoeg te doen in dit park voor kinderen tot en met 12 jaar.

Stavoren, Friesland (9.89km)De vijftien meter hoge vuurtoren van Stavoren is een Nederlands monument. Het rode gebouw is een open stalen constructie.

Oudemirdum, Friesland (2.74km)De Friese kabouters wonen in bos Elfbergen. De boswachter heeft het zelf gezien! Daarom heeft hij een kabouterroute neergezet met leuke opdrachten en spelletjes. Met een beetje geluk kom je onderweg zelfs een echte kabouter tegen!

Lemmer, Friesland (9.8km)Bij Zeilschool It Beaken in het Friese Heeg biedt het vaarwater talloze mogelijkheden voor een fantastisch zeilkamp. Leuk voor kinderen en jongeren!

Lemmer, Friesland (11.8km)Alles willen weten over duiken, maar toch liever niet nat worden? Dan is het Duikmuseum in Lemmer echt een aanrader! Van modern tot heel erg ouderwets: elke duikersoutfit is hier te zien!

Wijckel, Friesland (7.53km)Het platteland van het Friese Gaasterland verkennen? Doe dit dan comfortabel en milieuvriendelijk op een solex of een e-chopper van Solex verhuur Sloten!

Sloten, Friesland (10.51km)Neem een kijkje in het verleden van het Friese Sloten in Museum Stedhûs Sleat. En bewonder de bijzondere collectie toverlantaarns!

Lemmer, Friesland (14.31km)De vuurtoren van Lemmer is in 1994 gebouwd. Het is een open staalconstructie en niet toegankelijk voor bezoekers. Wel kan er naar gekeken worden.

Balk, Friesland (8.09km)Recreatiepark Marswâl ligt direct aan het Slotermeer. Huur hier een villa, chalet of campingplaats met boot en geniet van uren vaar- en zwemplezier!

Oudemirdum, Friesland (4.41km)Midgetgolfen, zwemmen in het IJsselmeer en lekker fietsen: De Hege Gerzen is een perfecte locatie voor een leuk dagje uit met familie of met collega's.