Uitstapjes vlakbij Zwembad Wettervlecke

bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Zwembad WettervleckeZwembad Wettervlecke

Sportcentrum Leek

Leek, Groningen (13.97km)Sportcentrum Leek biedt diverse sportfaciliteiten onder één dak. Kom bowlen of speel een potje beachvolleybal. Fitnessruimten, een turnhal en vier multifunctionele sporthallen: genoeg voor urenlang sportplezier!

Museum De Sûkerei

Damwoude, Friesland (16.07km)Kleine woningen op de zandgronden van de Friese Wouden. Vroeger was dit een alledaags gezicht, tegenwoordig zie je het niet vaak meer. Museum De Sûkerei houdt de herinnering levend.

Zwembad Electra

Lauwerzijl, Groningen (19.63km)Zwembad Electra is een openluchtzwembad in het Groningse Lauwerzijl. Zomers is het bad open voor zwemlessen, van het gewone ABC-diploma tot survivalzwemmen en snorkelen. Natuurlijk kun je er ook vrij zwemmen.

Beleefpad Abel Tasman

Lutjegast, Groningen (8.98km)Ga op ontdekkingstocht in het landschap van een ontdekkingsreiziger! De Nederlandse Abel Tasman was in dienst van de VOC en werd geboren in Lutjesgast. Struin over het Abel Tasman Pad en bekijk de plekjes uit zijn jeugd.