
Bakudengar in Museum Arnhem
Arnhem, Gelderland, Museum Arnhem (4.95km)Bakudengar (Luister naar elkaar) is samengesteld door een Public in Residence. De groep werkt samen met beeldende kunstenaars.
bekijk nog meer activiteiten in de buurt van Open huisweek - gratis proeflessen Studio26

Arnhem, Gelderland, Museum Arnhem (4.95km)Bakudengar (Luister naar elkaar) is samengesteld door een Public in Residence. De groep werkt samen met beeldende kunstenaars.

Doorwerth, Gelderland, Kasteel Doorwerth (12.34km)Doe samen de escaperoute en kraak de code!

Velp, Gelderland, Zippora Meijer Art &Amp; Design (0.66km)Een schilderworkshop door een ervaren kunstenaar, in haar eigen Galerie. Modern en Neo-expressionistische stroming in haar kunstwerken.

Dieren, Gelderland (10.77km)Kom spelen en knutselen in De Spelerij! Kinderen leven zich hier uit op creatieve speeltoestellen en maken in De Uitvinderij de mooiste kunstwerken met hout en spetterverf.

Doorwerth, Gelderland (12.34km)Volg de Gelderse Kastelen route van Puzzeluitje.nl: een autopuzzeltocht langs kastelen, heuvellandschappen, de Hoge Veluwe en meer prachtige plekjes.

Otterlo, Gelderland (17.47km)Geniet van de prachtige natuur in Het Nationale Park De Hoge Veluwe, waar je misschien wel wilde dieren tegen het lijf loopt! Stap op de bekende Witte Fietsen of bezoek het Kröller-Müller Museum, het Museonder of het Jachtslot Sint Hubertus.

Otterlo, Gelderland (19.44km)Met een span sterke Shire Horses rijden de huifkarren van Huifkarcentrum Wouter Hazeleger over de schitterende Veluwe. Stap op en geniet van een ontspannen rit over de hei. Of maak er een dagje van met picknick of barbecue!

Oosterbeek, Gelderland (8.99km)Beleef Operation Market Garden in het Airborne Museum 'Hartenstein' en vier de vrijheid! Bezoekers van dit mooie museum beleven de Slag om Arnhem alsof ze er zelf bij zijn tijdens de intense Airborne Experience.

Arnhem, Gelderland (4.16km)Het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem neemt je mee op reis door het verleden. Ga mee naar het Nederland van vroeger, vol mooie verhalen, nostalgische ambachten en gezellige oud-Hollandse spellen!

Rozendaal, Gelderland (1.81km)Kasteel Rosendael neemt je mee terug naar de middeleeuwen. Wandel door het verleden in het fraai ingerichte kasteel en maak daarna een verrassende wandeling over het prachtige landgoed.

Doorwerth, Gelderland (12.34km)Drie musea in één kasteel. Dat is in het kort Kasteel Doorwerth. Prachtig gelegen bij de uiterwaarden van de Rijn en een groot natuurgebied voor recreatie.

Doesburg, Gelderland (11.9km)Ontdek de rijke geschiedenis van Het Arsenaal in Doesburg. Dit voormalige klooster is zelfs ook gebruikt als militair arsenaal. Tegenwoordig kan je het Filmhuis bezoeken voor een meeslepende documentaire of geniet van een heerlijk diner in het...

Arnhem, Gelderland (2.59km)Park Klarenbeek is een prachtig stukje natuur dat bewaard is gebleven tijdens de uitbreiding van de stad Arnhem. Wat vroeger deel was van een van de oudste landgoederen van de stad, is nu een stadspark.

Otterlo, Gelderland (17.29km)De Beekse Hoeve organiseert winterse snertritten met een huifkar door het prachtige Veluwse landschap. Ook in de zomer is een huifkartocht een feest!

Arnhem, Gelderland (3.61km)Musis Arnhem stamt uit 1847 en is de thuisbasis van het Gelders Orkest. Deze stijlvolle concertzaal is het decor van verschillende tentoonstellingen en concerten.

Arnhem, Gelderland (4.39km)Arnhem is het bruisende middelpunt van de provincie Gelderland. De heerlijke omgeving biedt enorm veel gelegenheid voor een dagje weg.

Arnhem, Gelderland (4.05km)Het monumentale Vestagebouw, ontworpen door architect Willem Diehl: een echte blikvanger in het centrum van Arnhem.

Lathum, Gelderland (6.44km)De Vaalwaard is een internationaal beschermd vogelgebied waar mensen niet mogen komen. Maar vanaf de dijk kun je met een verrekijker volop genieten van steltlopers, kwartelkoningen en andere bijzondere vogels.

Rheden, Gelderland (5.01km)Of je nu 8 bent of 108, pannenkoeken blijven een traktatie. Pannekoekhuis Strijland bakt ze al jaren volgens oud-Hollands familierecept. Test het zelf!

Babberich, Gelderland (15.59km)Het is oorlog bij Paintballcentrum De Unit in Babberich. Ga de strijd aan met je vrienden en behaal de overwinning!

Arnhem, Gelderland (0.8km)Intratuin Arnhem ademt de sfeer van het luxe tuinieren.

Arnhem, Gelderland (4.26km)Bezoekerscentrum Park Sonsbeek in Arnhem leent zich goed voor allerlei kinderactiviteiten, maar ook een bruiloftsreportage. Op slechts tien minuten loopafstand van het centrum.

Dieren, Gelderland (10.54km)Daag vrienden, collega's of familie uit en stap op een segway of scooter. Met de wind door de haren maak je een heerlijke rit over de Veluwe. Of kies een andere activiteit zoals boogschieten, klimmen en skaten.

Dieren, Gelderland (4.89km)Van half september tot half oktober zijn vanaf deze wildpost in Nationaal Park Veluwezoom goed de edelherten te zien die voor de bronst bij elkaar komen.

Otterlo, Gelderland (17.45km)Natuur en evenementen zijn nauw met elkaar verbonden bij Otterlo Events. Op zoek naar een memorabele activiteit met vrienden, familie, teamgenoten of collega's? Dan zit je hier gebakken!

Doesburg, Gelderland (13.14km)Zwembad Den Helder in Doesburg biedt waterpret voor iedereen: van glijbaan en peuterbad tot sauna en turbobruiner. Hier vermaakt iedereen zich.

Rheden, Gelderland (4.89km)Nationaal Park Veluwezoom is één van de grootste natuurgebieden in Nederland en bestaat uit heide, bos, stuifzand en landgoederen met landbouwgrond. Vanaf het bezoekerscentrum starten mooie wandelroutes door het natuurgebied.

Arnhem, Gelderland (1.9km)Je dreumes kraait en geniet terwijl hij springt, kruipt en zich lekker helemaal uitleeft met zijn vriendjes en gymleraren van Aapjeskooi.

Oosterbeek, Gelderland (9.65km)Een bezoek aan Landgoed De Lage Oorsprong is een uitje voor het hele gezin. Genieten rond de mooie tuinen en vijvers.

Duiven, Gelderland (3.92km)Heerlijk scheuren in een van de beste indoorkartbanen. Kartbaan Duiven heeft een kartbaan met twee verdiepingen om je helemaal los te laten gaan.

Millingen aan de Rijn, Gelderland (15.24km)Bij Hotel Millingen kunnen bezoekers niet alleen vergaderen en slapen, maar ook lekker eten, een cocktail drinken en genieten van live muziek.

Arnhem, Gelderland (4.02km)Het beeld de 'Lazy King', door Alain Séchas, kijkt vanaf zijn vaste stekje in Park Sonsbeek uit over de stad Arnhem.

Arnhem, Gelderland (3.71km)Geniet van een heerlijk avondje uit in Rembrandt Arnhem! Van een dansavond en sing-a-long tot theatervoorstelling: het wordt hoe dan ook gezellig. Of huur de ruimte voor een eigen feestje.