Arrangementen groepsuitje Asten

24 arrangementen groepsuitje in asten

WhatsApp Moord Tocht

heusden, Noord-Brabant  -  Moordtocht als City Game! Speel in je eigen tempo met pers. begeleiding via whatsapp. ma-vrij geboekt: morgen al spelen! 52,50 per team | 8,75 pp

geopend, zaterdag 18 april 2020 t/m donderdag 31 december 2020

Mollenstreek

heusden, Noord-Brabant  -  Tijdens Mollenstreek van Stad Unique probeer je de Mol te ontmaskeren. Boek nu en speel in de stad van jouw keuze. Goedkoop uitje.

Stadswandeling met gids

heusden, Noord-Brabant, Vesting Heusden  -  Met een stadsgids op pad in Heusden Vesting op een door jouw gekozen tijdstip. Deze route voert onder meer langs steegjes, pleintjes, de stadshaven, de prachtig gerestaureerde vestingwerken en vele monumentale panden. Onderweg vertelt de gids...

geopend, maandag 23 december 2019 t/m donderdag 31 december 2020

Win 2 vrijkaartjes voor Monkey Town Sliedrecht

prijsvraag Vlak bij Rotterdam ligt Monkey Town Sliedrecht. Kinderen kunnen hier in een veilige omgeving heerlijk rennen, klimmen, klauteren, glijden en springen. Er is zelfs een douche van ballenbakballetjes! Peuters spelen veilig in hun eigen hoekje. Ondertussen genieten ouders van de uitstekende horeca....