Arrangementen groepsuitje Asten

1 arrangement groepsuitje in asten

Stadswandeling met gids

heusden, Noord-Brabant, Vesting Heusden  -  Met een stadsgids op pad in Heusden Vesting op een door jouw gekozen tijdstip. Deze route voert onder meer langs steegjes, pleintjes, de stadshaven, de prachtig gerestaureerde vestingwerken en vele monumentale panden. Onderweg vertelt de gids...

geopend, maandag 23 december 2019 t/m vrijdag 31 december 2021