UITagenda  outdoor Maastricht 28 juni 2025

Gevonden in de buurt van Maastricht:

Bierfestival: de 24uurs van Maastricht 2025

tijdelijke activiteit bij D’n Hiemel, de Helpoort, het Faliezusterspark & de Onze Lie  -  Biervereniging PINT Regio Limburg presenteert in samenwerking met Boels Rental bierfestival: de 24uurs van Maastricht 2025.

vandaag nog gesloten, geopend morgen, donderdag 26 juni 2025 t/m zaterdag 28 juni 2025, van 14:00 uur tot 24:00 uur 

Clematis, Rozen, Kunst en Ambachten Markt

tijdelijke activiteit Marnis Kwekerij  -  Clematis, Rozen, Kunst en Ambachtmarkt met Clematis en Rozen in de schijnwerpers. Diverse kraampjes met kunst, decoratie voor de tuin en ambachtelijke producten. Demonstraties van een smid, mandenvlechtser en koperslager.

vandaag nog gesloten, geopend zaterdag 28 juni 2025 t/m zondag 29 juni 2025, van 10:00 uur tot 17:00 uur 

Frontenpark Maastricht

maastricht, Limburg  -  Het ruige Frontenpark heeft een ongepolijste uitstraling en biedt volop ruimte voor flora en fauna, terwijl het tegelijkertijd sporen van ons cultureel erfgoed koestert.