UITagenda  cultuur duitsland outdoor

Cultuur Duitsland Outdoor (2)

80 jaar vrede!?

tijdelijke activiteit Direkt naast de Nederlandse grens bij Glanerbrug (Enschede)  -  Maak een fietstocht langs de grens van Nederland en Duitsland. Fiets door prachtige natuur en bekijk onderweg kunstwerken. Neem je paspoort mee (de catalogus van '80 jaar vrede'), want er kan zomaar een grenswacht opduiken tijdens je fietstocht!

geopend, maandag 5 mei 2025 t/m zondag 20 juli 2025, van 11:00 uur tot 16:00 uur 

Deventer Op Stelten

tijdelijke activiteit Centrum van Deventer, in het Havenkwartier en op de Worp.  -  Tijdens internationaal buitentheaterfestival ‘Deventer Op Stelten’ van 4 t/m 6 juli zijn er ruim 175 nationale en internationale topvoorstellingen te zien op 14 locaties in en rondom de historische binnenstad van Deventer.

vandaag nog gesloten, geopend vrijdag 4 juli 2025 t/m zondag 6 juli 2025, van 12:00 uur tot 23:30 uur 

Technik Museum Speyer

Duitsland  -  In Technik Museum Speyer wandel je langs de meest imposante voertuigen van Europa. Het museum heeft een indrukwekkende verzameling; van de spaceshuttle BURAN tot de woonboot van de Kelly Family.