Andere Tijden

Recreatieve Historisch-Educatieve Uitjes (116)

Museum Houtstad IJlst

ijlst, Friesland  -  In de oude schaatsfabriek van Jan Jarigs Nooitgedacht in het Friese IJlst bevindt zich nu Museum Houtstad IJlst. Leer alles over de houtindustrie en de scheepsbouw.

De Dalemsluis

gorinchem, Zuid-Holland  -  Net buiten Gorinchem ligt de Dalemsluis uit 1814. Ooit werd het land rond Gorinchem met deze sluis onder water gezet als de vijand te dichtbij kwam. De batterijen die de sluis verdedigden zijn verdwenen, maar er staat nog wel een gebedshuis bij.

Puzzelmuseum

joure, Friesland  -  In het Puzzelmuseum in Joure kun je zelf fanatiek aan de slag. Kom snel langs en ontdek alle puzzels, raadsels en breinbrekers.

Ruienwandeling

antwerpen, Antwerpen  -  Daal af in de ruien van Antwerpen en ontdek de rijke historie van de stad onder leiding van een gids. Deze modderige tocht leidt door het waternetwerk van Antwerpen. Geheimzinnige anekdotes en leuke weetjes maken deze tocht de moeite waard.

Geniemuseum

vught, Noord-Brabant  -  In het Geniemuseum leer je alles over het leger en oorlogsgeschiedenis. Hier is binnen en buiten van alles te vinden over de Genie, een onderdeel van de Landmacht.