UITagenda  12 mei 2025 stedentrips

12 Mei 2025 Stedentrips Citytrip (60)

Expositie Watersnoodramp 1825

tijdelijke activiteit Februari 1825 was een rampmaand. Hasselt en wijde omgeving stond onder water. Honderden mensen verdronken. Wat gebeurde er precies? Kan het weer gebeuren? Houden onze kinderen de voeten droog? informatie expositie met veel afbeeldingen en kaarten.

geopend, dinsdag 1 april 2025 t/m vrijdag 31 oktober 2025, van 10:00 uur tot 16:00 uur 

Artisplein Amsterdam

amsterdam, Noord-Holland  -  Het Artisplein is een plek waar je vol verwondering rondloopt. Een mooie mix van stad en natuur! Droom weg bij de fontein, bewonder de flamingo's in de vijver en bekijk de stad met andere ogen.

Segway Brugge

brugge, West-Vlaanderen  -  Verken Brugge op een unieke manier met een Segway-tour door het historische centrum. De Segway is een bijzonder vervoermiddel dat je lichaam automatisch in balans houdt. Leuk om eens te proberen!