Vier meivakantie in de dierentuin!

artikel965

Ga klimmen als een aap of op bezoek bij jonge dieren

Foto 1. Ga met korting naar Vogelpark Avifauna. Foto: Vogelpark Avifauna.

archief oud artikel Toerisme Landelijk Ga tijdens de meivakantie gezellig een dagje uit naar de dierentuin. Bij de meeste parken in Nederland kun je meedoen met bijzondere activiteiten.

- advertentie -

Grootste apenkooi van Nederland

ARNHEM - Stap in de grootste apenkooi van Nederland bij Koninklijke Burgers' Zoo. Lekker klimmen, hangen, rennen, vliegen en springen over een creatief parcours vol klimtoestellen en speelattributen. Allemaal in de buitenlucht. Kijk ook even bij het nieuwe verblijf van de ringstaartmaki's en de zwarte maki's. En heb je de jonge zeekoe al gezien in het mangrovebos?

Foto 2. Geniet van de dieren in DierenPark Amersfoort. Foto: DierenPark Amersfoort.

Piratenweken in een kasteelpark

BORN - In Kasteelpark Born blijken piraten zich prima thuis te voelen tussen de afgebrokkelde kasteelmuren. Ga je mee schatzoeken of wordt je liever gekielhaald? Klim in het kraaiennest en ontdek het leven van de Piraten tijdens de Piratenweken! Op zondag 28 april zijn er extra activiteiten en op zondag 5 mei komt piraat Huub op bezoek in het park.

Boerenleven in de dierentuin

AMERSFOORT - Ga deze meivakantie lekker helpen op het boerenerf van boer Harm en boerin Lies in DierenPark Amersfoort en geniet van het Boerenleven. Raad welk ei bij welke vogel hoort, duik in de wereld van de zoemende bij en ontdek hoeveel melk je nodig hebt om kaas te maken. Even uitrusten kan op een hooibaal, met een lekkere pannenkoek. En wist je al dat er een chimpansee is geboren in DierenPark Amersfoort? Leuk om even op kraamvisite te gaan. Tip: ga met twee euro korting per ticket naar DierenPark Amersfoort.

Op kraamvisite bij heel veel jonge dieren

RHENEN/ROTTERDAM - Er zijn geen extra activiteiten in Ouwehands Dierenpark in Rhenen, maar je kunt er wel veel jonge dieren zien! De dierentuin heeft namelijk een ware geboortegolf gehad. Eind februari zijn drie zeldzame nevelpantertjes geboren. Daarna volgden een orang-oetan en twee ringstaartmaki's. En op 12 april werden nog eens twee jonge nevelpantertjes geboren! Zoveel schattig jong grut wil je vast niet missen. Ook bij Diergaarde Blijdorp in Rotterdam kun je veel jonge dieren zien en wandelen door het nieuwe doorloopverblijf van de ringstaartmaki's.

Foto 3. Tijdens de meivakantie zijn er allemaal extra activiteiten in DierenPark Amersfoort. Foto: DierenPark Amersfoort.

Reageer op dit artikel

Sleep de balk om een cijfer van 1 tot 10 te geven

Bijzonderheden

Je gegevens

We gebruiken je gegevens alleen voor deze review. Onze spelregels en jouw privacy.

Activiteiten Kasteelpark Born

Nu te bezoeken

Imkerdag

Born 12-07-26
Op zondag 12 juli is de Landelijke Open Imkerijdag. Kom je ook een kijkje nemen bij de imkers in het Kasteelpark?

Binnen enkele weken te bezoeken

Kunstmarkt in Kasteelpark Born

Born 26-07-26
Wandel een route met kunst die je bij elke stop verrast! Zondag 26 juli start om 10 uur de jaarlijkse kunst- en hobbymarkt. In ruim 30 kramen laten (hobby)kunstenaars je genieten van hun werk.

Spelletjesdag

Born 23-08-26
Op zondag 23 augustus wordt het een gezellige middag in Kasteelpark Born met Oudhollandse dierenspelletjes. Kom je ook?