Stadion Feijenoord - De Kuip

- advertentie -

Stadion Feijenoord - De Kuip

Bezoek het legendarische Feijenoord stadion De Kuip dat al bestaat sinds 1937. In 1994 is De Kuip totaal vernieuwd. Na de facelift is 85 procent van het stadion nu overdekt. Bezoek een spannende wedstrijd, het museum, volg een rondleiding door een echte voetbalfanaat of organiseer zelf een evenement in een van de vijftien sfeervolle zalen!

In het stadion worden vele wedstrijden gespeeld en concerten gegeven. De Kuip is de thuishaven van voetbalclub Feijenoord en is samen met Amsterdam ArenA en het Gelredome, één van de grootste stadions van Nederland. Het stadion is bekend geworden door haar architectuur, zo heeft het stadion bijvoorbeeld een tweede balkon dat vrij hangt, zonder steunpilaren in het zicht. Ook de kuipvormige lijnen van het stadion zijn erg vernieuwend. Het stadion organiseert ook rondleidingen.

Stadion Feijenoord - De Kuip in Rotterdam is ook geschikt voor: bedrijfsuitje en kinderfeestje (vanaf € 18,50 p.p.). Deze activiteit is geschikt voor  het hele gezin.

 Bezoek www.dekuip.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -